INFOLINKA:   0917 869 784    info@striekame.sk

STRIEKAME   .SK
komplexná
hydroizolácia

Spoločnosť R.K.P. Falcon s.r.o. vznikla na základe stále zvyšujúceho sa dopytu klientov po nových hydroizolačných technológiách. 

Dlhodobým cieľom firmy je poskytovať svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti hydroizolácií stavieb na vysokej profesionálnej úrovni. 

To znamená, že svojim klientom dávame na materiál a dielo dlhoročnú záruku. Je to jasný dôkaz toho, že používame tie najkvalitnejšie materiály, a že kvalifikovanosť pracovníkov je na vysokej profesionálnej úrovni. 

Realizujeme hydroizolácie základov, hydroizolácie fasád a hydroizolácie plochých striech od rodinných a bytových domov až po priemyselné a výrobné haly. 

V rámci komplexnej služby poskytujeme: odborné poradenstvo, zameranie, cenovú ponuku, dopravu, materiál, kvalitnú – rýchlu a čistú realizáciu + pravidelný revízny servis. 

Stanovenie ceny a navrhnuté riešenia realizujeme až po konzultácii s klientom, obhliadke miesta realizácie a presnom zameraní.

Obhliadku, zameranie a cenovú ponuku si môžete bezplatne objednať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , alebo priamo na tel. číslach 0917 869 784 a 0907 960 450

Prečo hydroizolácie od R.K.P. Falcon s.r.o.

Obhliadka a zameranie zdarma

Pravidelný servis na ročnej báze

UV filter

Rýchla a čistá aplikácia

Po vyzretí jednoliata homogénna hydroizolačná vrstva bez spojov

Výhodná cena